יוצרים שותפים

יוצרים שותפים

מעצב הבית: אבי יונה בואנו (במבי)
במבי החל את הקריירה שלו כמעצב תאורה למופעי רוק. הוא עיצב תאורה למופעים של עופרה חזה, ריטה, נינה סימון, דיזי גילספי, צ'יק קוריאה, מיטלוף וסייר באירופה עם הקיור, הקומודורס ותאומי תומפסון. בארץ החל במבי כמעצב תאורה לבמה והוא עובד עם התיאטרון הקאמרי, תיאטרון הבימה, תיאטרון גשר (שם הוא משמש כמעצב הבית), אנסמבל עיתים של רינה ירושלמי והאופרה הישראלית החדשה. במבי זכה בפרסים רבים, בין היתר פרס התיאטרון עבור עיצוב התאורה למחזה "שש נפשות מחפשות מחבר" (תיאטרון גשר). החל לעצב למחול בשנת 1992 ומאז שיתף פעולה עם אוהד נהרין ברוב יצירותיו בלהקת מחול בת־שבע ובעבודתו של נהרין בחו"ל. בנוסף, עיצב במבי את התאורה לעבודות של שרון אייל. בחו"ל, עיצב במבי תאורה עבור בלט קולברג, Carte Blanche, NDT, בלט האופרה של פריס, הבלט המלכותי הדני ולהקת אלווין איילי. במבי האיר מחזות זמר, הפקות איצטדיונים, הפקות טלויזיה, מיצבים מוזיאוניים ופרוייקטים אדריכליים, ואת מתחם האופרה במצדה, להפקת "נבוקו" ב- 2010 ולהפקת "אאידה" ב- 2011.

יוצרים שותפים
צילום: שי שחר

צלם הבית: אסקף
אסקף, אמן וצלם יליד 1976 ישראל. בגיל שלוש עבר יחד עם משפחתו למקסיקו ובגיל 21 עלה שוב ארצה. החיים המפוצלים בין מקסיקו וישראל מלאו את חייו במסעות רבים בעולם בהם נחשף להשפעות תרבותיות וחוויות אמנותיות שונות. הוא למד עיצוב תעשייתי ושם גילה את אהבתו לצילום. בוגר "פוטוגרם" – הולנד ו"המכללה לצילום" – ישראל. בעשור האחרון התמקד בעולם המחול ועבד עם מרבית הכוראוגרפים בישראל ביניהם: שרון אייל, דנה רוטנברג, רועי אסף, להקת מריה קונג, להקת מחול תיאטרון אור & אורן, ניב ואורן, סתיו מרין & נטע וינר ועוד. צילם בפסטיבלים "הרמת מסך" ו"אינטימדאנס", ובחו"ל את פסטיבל קונטקסט במוסקבה ואת להקת פינה באוש שבגרמניה. כיום עובד כצלם הבית של להקת מחול בת־שבע.
צלם מחול, אנשים, סטודיו, טבע ומסע, בעל סטודיו לצילום מקצועי בתל אביב.
www.ascaf.net

 

יוצרים שותפים
צילום: רועי דורי

מעצבת תלבושות: ארי נקמורה
ארי נקמורה נולדה ביפן ב-1984. סיימה את לימודיה בבית הספר האוסטרלי למחול, מלבורן בשנת 2002. בשנים 2007-2003 רקדה בלהקת Victor Ullate Ballet במדריד ובשנים 2008-2007 ב  Les Grands Ballet Canadiens de Montreal שבקנדה בניהולו האמנותי של גרדימיר פנקוב. רקדנית בלהקת בת-שבע בין השנים 2011-2015 ומ-2016. עיצבה תלבושות ל"עבודה אחרונה" (2015), להעלאה המחודשת של "שלוש" (2015), ל"ועדיין" מאת דניאל אגמי (2015), "יאג" (2016) "ונצואלה" (2017), "2019" (2019), ול"מומו" (2022).

יוצרים שותפים
צילום: אסקף

צלם ועורך וידיאו: רועי שאלתיאל
במאי, צלם ועורך וידאו משנת 2010.
בעל חיבה מיוחדת לעולם המחול, ברמה המקצועית והאישית.
חוקר את עולם התנועה והריקוד דרך עדשת המצלמה, ובשנים האחרונות מתנסה בפיצוח קודים שינגישו לצופים את יצירת המחול, שהבמה היא מקומה הטבעי והמוכר, באמצעות וידאו.

יוצרים שותפים
Photo by Ascaf

יוצר שותף, אריאל כהן
אריאל כהן, פרפורמר, יוצר מופע ויוצר אמנות פלסטית. רקד באנסמבל בת־שבע ויצר עבודות מחול לאינטימדאנס ולהרמת מסך. כבר קרוב לעשור שכהן משתף פעולה עם אוהד נהרין ביצירותיו והייתה לו השפעה רבה על היצירות "החור" (2013), "שדה21" (2011) (להן גם עיצב את התלבושות), "עבודה אחרונה" (2015), "ונצואלה" (2017), "2019" (2019), שותף יצירתי ב״מומו״ (2022) וב"אנאפאזה 2023" משמש כאסיסטנט למעצבת תלבושות.
כהן למד בביה"ס לעיצוב של רקפת לוי והיה שותף בפרויקטים שונים של אופנה וסטייל. הצטרף כרקדן ללהקת בת־שבע בעונת המופעים 2014-2013. לפני שרקד בבת־שבע רקד בלהקות שונות ברחבי אירופה.
עבודותיו רבגוניות וכאמן הוא חוקר תדיר תנועה על כל רבדיה הרחבים והופעותיה השונות בעולם האמנות. לאורך השנים הוא התנסה בשיטות תנועה שונות – בלט קלאסי, בלט מודרני, מחול עכשווי, אמנות במה, פרפורמנס ועוד. מאז 2009 יוצר ככוריאוגרף עצמאי ומשתף פעולה עם אמנים שונים בהם אסנת קלנר, שני גרנות, נבו רומנו ועוד.