תכנית החממה לעונה 2021-2022 בלהקת מחול בת-שבע, תתקיים בין החודשים נובמבר 2021 ויוני 2022. 

מבחני הכניסה לתכנית יתקיימו בתחילת אוקטובר 2022. מועד מדויק והנחיות הרשמה למבחני הכניסה יתפרסמו כאן בקרוב. 


תכנית החממה כוללת 22 מפגשים ומיועדת לתלמידי מחול ורקדנים צעירים בני כיתות ט' ועד גיל 22.


התכנית מתקיימת בשתי קבוצות:

ימי שני בין השעות 18:00-21:00, לבני כיתות ט' ועד יא' (כולל).

ימי שלישי, בין השעות 18:00-21:00, לבני כיתות יב' ועד גיל 22. 


תכנית החממה מתקיימת בסטודיו של להקת בת-שבע, במרכז סוזן דלל בתל אביב.

במקרה בו הנחיות ו/או תקנות ו/או סגר כללי ו/או כל סיבה הקשורה לווירוס הקורונה לא יאפשרו המשך עבודה בסטודיו, תעבור התוכנית למתכונת לימודים מקוונת (אונליין) במקום המפגשים בסטודיו. תכנית זו הינה חלק בלתי נפרד מפעילות החממה. למען הסר ספק, בגין פעילות זו לא יינתנו החזרים. 


להקת מחול בת-שבע שומרת לעצמה את הזכות לשנות את המדיניות לעיל וזאת בהתאם לכל הוראות והנחיות חדשות לציבור שיפורסמו בקשר עם נגיף הקורונה. 


חשוב לנו להדגיש את ההשלכות האפשריות של ההשתתפות בתוכניות החינוך במתקני הלהקה, בתקופת הקורונה. במידה שיתגלה כי במהלך הפעילות בחממה נכח/ה חולה קורונה מאומת, אזי הלהקה מחויבת לפעול בהתאם להנחיות משרד הבריאות ועל כן, במידה ונתבקש לכך, הפרטים הרלוונטיים של משתתפי החממה יועברו ללשכת הבריאות בהתאם להנחיות שיהיו מפורסמות באותה עת, שכן המטרה החשובה שמנחה אותנו היא דאגה לבריאות המשתתפים, קרוביהם וסביבתם.  


מפגשי החממה מורכבים משיעורי גאגא - השפה התנועתית שפיתח אוהד נהרין במהלך עבודתו ככוריאוגרף וכמנהל האמנותי של להקת בת-שבע, שהיא האימון היום-יומי של רקדני להקת בת-שבע; לימוד קטעי יצירות מתוך רפרטואר הלהקה; שיעורי מתודיקה עם אוהד נהרין; צפייה במופעים ובחזרות של הלהקה; תכני העשרה אחרים, כמו שיעורי בלט, פילאטיס לרקדנים, הרצאה על פציעות, שיחות עם רקדני הלהקה, מפגש עם גילי נבות, המנהלת האמנותית של הלהקה, ועוד. המורים בתוכנית החממה הם רקדנים וחברי צוות אמנותי בלהקת מחול בת-שבע.תכנית החממה מאפשרת לרקדנים צעירים ולתלמידי מחול מכל רחבי הארץ להכיר באופן מקצועי את תהליכי העבודה של להקת בת-שבע. מטרת החממה היא לשכלל את ארגז הכלים של התלמידים ולפתח מיומנויות מקצועיות ברמה גבוהה. העבודה מתקיימת בקבוצה ועם זאת מדגישה את התהליך האישי המעמיק של כל רקדן.


שכר הלימוד בתוכנית החממה הוא 2,000 ש"ח.


תאריכי המפגשים בחממה יפורסמו במהלך חודש ספטמבר 2021. 


לשאלות נוספות ניתן לפנות ל [email protected]