תכנית החממה לעונה 2021-2022 בלהקת מחול בת-שבע, תתקיים בין החודשים נובמבר 2021 ויוני 2022. 

תכנית החממה כוללת 22 מפגשים ומיועדת לתלמידי מחול ורקדנים צעירים בני כיתות ט' ועד גיל 22.

הגשת מועמדות לחממה הוארכה עד ל-27 באוקטובר, 2021. 


התכנית מתקיימת בשתי קבוצות:

ימי שני בין השעות 18:00-21:00, לבני כיתות י"ב ועד גיל 22.

ימי שלישי, בין השעות 18:00-21:00, לבני כיתות ט' ועד י"א (כולל). 


התכנית מתקיימת בסטודיו של להקת בת-שבע, במרכז סוזן דלל בתל אביב, במתכונת התו הירוק. משתתפי התכנית שאינם מחוסנים יצטרכו לספק אישור תקף על בדיקת קורונה שתוצאתה שלילית, לפני כל מפגש בסטודיו. 

במקרה בו הנחיות ו/או תקנות ו/או סגר כללי ו/או כל סיבה הקשורה לווירוס הקורונה לא יאפשרו המשך עבודה בסטודיו, תעבור התוכנית למתכונת לימודים מקוונת (אונליין) במקום המפגשים בסטודיו. תכנית זו הינה חלק בלתי נפרד מפעילות החממה. למען הסר ספק, בגין פעילות זו לא יינתנו החזרים. 


להקת מחול בת-שבע שומרת לעצמה את הזכות לשנות את המדיניות לעיל וזאת בהתאם לכל הוראות והנחיות חדשות לציבור שיפורסמו בקשר עם נגיף הקורונה. 


חשוב לנו להדגיש את ההשלכות האפשריות של ההשתתפות בתוכניות החינוך במתקני הלהקה, בתקופת הקורונה. במידה שיתגלה כי במהלך הפעילות בחממה נכח/ה חולה קורונה מאומת, אזי הלהקה מחויבת לפעול בהתאם להנחיות משרד הבריאות ועל כן, במידה ונתבקש לכך, הפרטים הרלוונטיים של משתתפי החממה יועברו ללשכת הבריאות בהתאם להנחיות שיהיו מפורסמות באותה עת, שכן המטרה החשובה שמנחה אותנו היא דאגה לבריאות המשתתפים, קרוביהם וסביבתם.  


מפגשי החממה מורכבים משיעורי גאגא - השפה התנועתית שפיתח אוהד נהרין במהלך עבודתו ככוריאוגרף וכמנהל האמנותי של להקת בת-שבע, שהיא האימון היום-יומי של רקדני להקת בת-שבע; לימוד קטעי יצירות מתוך רפרטואר הלהקה; שיעורי מתודיקה עם אוהד נהרין; צפייה במופעים, בחזרות של הלהקה ומפגש עם הרקדנים והצוות האמנותי; ותכני העשרה נוספים. המורים בתוכנית החממה הם רקדנים וחברי צוות אמנותי בלהקת מחול בת-שבע. 


תכנית החממה מאפשרת לרקדנים צעירים ולתלמידי מחול מכל רחבי הארץ להכיר באופן מקצועי את תהליכי העבודה של להקת בת-שבע. מטרת החממה היא לשכלל את ארגז הכלים של התלמידים ולפתח מיומנויות מקצועיות ברמה גבוהה. העבודה מתקיימת בקבוצה ועם זאת מדגישה את התהליך האישי המעמיק של כל רקדן.שכר הלימוד בתוכנית החממה הוא 2,000 ש"ח.
 


ההצטרפות לחממה כרוכה במבחני כניסה. ניתן להגיש מועמדות עד ל-27 באוקטובר 2021, לפי ההנחיות הבאות:


השנה לא יתקיימו מבחני כניסה בסטודיו אלא באמצעות קישור לוידיאו שלכן/ם מבצעות/ים קטע רפרטואר לבחירתכן/ם או קטע אימפרוביזציה.


אנא קראו בעיון את הדרישות לוידיאו, יהיה עליכן/ם לצרף את הקישור בטופס ההרשמה המקוון שהקישור אליו מופיע בהמשך.

כמו כן, יש לבצע תשלום בסך 30 ש"ח עבור מבחני הכניסה באמצעות הקישור שמופיע בהמשך. 

מועד אחרון לתשלום עבור האודישן ושליחת הטופס עם הלינק - 27 באוקטובר, 2021, בשעה 12:00


על הוידיאו להיות באורך של עד 3 דקות, ואנו ממליצים להציג בו כמה שיותר מהכישורים והאיכויות הטכיות והיצירתיות שלכן/ם. לדוגמה: זריזות, עדינות, יצירתיות, כוח, גמישות, זרימה, בהירות וניקיון של צורה.


יש להעלות את הוידיאו ליוטיוב או לוימאו ולצרף את הלינק (ללא סיסמה) לטופס ההרשמה לאודישן במקום הייעודי.


להרשמה לאודישן לחצו כאן

לתשלום לאודישן לחצו כאןתאריכי המפגשים בחממה יפורסמו במהלך חודש אוקטובר 2021. 


לשאלות נוספות ניתן לפנות ל [email protected]