ועדיין מאת דניאל אגמי | BILL מאת שרון אייל וגיא בכר


"בשתי היצירות יש כישוף מעבר לשפה התנועתית ולביצוע. הבמה מלאה, רוויה שטופה בקסם שגולש ממנה אל הצופים, עוטף וממלא אותם בחוויה". 
(רות אשל, הארץ, דצמבר 2015)

בביצוע רקדני אנסמבל בת-שבע – הלהקה הצעירה:
איתי אקסלרוד, יעל בן-עזר, יותם ברוך, מאי גולן, עידו גידרון, צ'יאקי הוריטה, קלווין וו, לני חסין, סטפני טרויאק, מתן כהן, יערה לפיד, יונתן סימון, עמליה סמית', קורינה פריימן, צ'אן וונג קים, קייל שוריך תלמידים: אופל מרקוס, אביתר עומסי


"ועדיין" בכורה מאת דניאל אגמי

כ-30 דקות


עיצוב תאורה: אבי יונה בואנו (במבי)

עיצוב תלבושות: ארי נקמורה

עיצוב תפאורה: אמיר רווה

מוסיקה: 

Omid Walizadeh – Untitled

Puerto Muerto – Wondering

RoKsopp - Rong"הוא, היא, כאן, שם, עכשיו, אז, ועדיין" - דניאל אגמי

דניאל אגמי רקדה בלהקת מחול בת-שבע בשנים 2010-2002. אגמי ניהלה אמנותית והפיקה את פרוייקט "רקדני בת-שבע יוצרים" מ-2007 ועד 2009, ושימשה כמנהלת החזרות בלהקה בשנים 2010-2008. מאוחר יותר עברה אגמי לניו יורק, שם שימשה מנהלת בכירה של "גאגא ארצות הברית". היא הוזמנה ליצור עבודות בכל רחבי העולם, ובהן אך לאחרונה בעבור מיזם "ציפור לבנה", מרכז המוזיקה של לוס אנג'לס והאופרה הניסויית "התעשייה".  ב-2012, הקימה בסיאטל את להקתה Ate9, יוזמה שהגשימה במלואה את קולה הייחודי כרקדנית, כיוצרת וכמורה.  

BILL מאת שרון אייל וגיא בכר

גרסה חדשה בת כ-30 דקות ליצירתה עטורת השבחים של שרון אייל.


מוסיקה: אורי ליכטיק
עיצוב תאורה: אבי יונה בואנו (במבי)
עריכת פסקול: אורי ליכטיק, שרון אייל וגיא בכר
עיצוב תלבושות: שרון אייל וגיא בכר

מוסיקה:

Oren Barzilay -Dark blue

(Subhead -'Untitled' (Album-Clone 3

Ori Lichtik - Bill 2014 


"ביל רץ בשדות בהרים ברחובות בקופסאות מקומות חשוכים ומתערבב עם צבעים הוא יכול להיות שקוף ובלתי נראה והוא קורע את הלב עם חצים של עשן אין לו עיניים יש לו מחושים הוא מרגיש ומריח סכנות מהעבר הוא יצור חי אוהב ונאהב" - שרון אייל


שרון אייל שימשה כוריאוגרפית הבית של להקת בת-שבע עד 2012 וגרפה פרסים רבים, ביניהם פרס משרד התרבות בקטגורית מחול עכשווי ב-2004, פרס לנדאו לאמנות הבמה בקטגוריית מחול ב-2009, ופרס קרן המצוינות בתרבות. יצרה במסגרת בת-שבע יצירות רבות, ביניהן "ברתולינה" (2006), "מקרובה כביסה" (2008) ו"BILL" (2010) שהועלתה כערב באורך מלא ע"י הלהקה.  גיא בכר נמנה על מייסדי סצנת מוזיקת הטכנו, הפיק אירועי אמנות ושורה ארוכה של מסיבות בחיי הלילה של תל אביב משנת 1999 עד 2005. 

בכר הצטרף לשרון אייל ב-2006 ומאז הם משתפים פעולה גם עם המוזיקאי אורי ליכטיק. בשנת 2013 הקימו איל ובכר את להקת  L-E-V, המונה שישה רקדנים בינלאומיים.


"BILL" של שרון אייל איננו עוד עבודה כוריאוגרפית מוצלחת, אלא אבן דרך, יצירת מפתח של רב-אמן בשל ומיומן שאינו מפחד ממורכבות" (מרב יודילוביץ', Ynet, מאי 2010).


קאסט מקורי:

יניב אברהם, דניאל אגמי, רייצ'ל אוסבורן, אייר אלעזרא, ניר בניטה, שחר בנימיני, שני גרפינקל, מתן דוד, מתן דסקל, תום ויינברגר, ארז זוהר, עדי זלטין, דאג לת'רן, אנדראה מרטיני, בשמת נוסן, מיכל סייפן, בובי סמית', אריאל פרידמן, איאן רובינסון, אלה רוטשילד, גיא שומרוני


יצירה מקורית עבור להקת מחול בת-שבע

בכורה עולמית – 5 מאי 2010 - מרכז סוזן דלל, תל-אביב