בת-שבע מארחת: שעה עם אוכלי-כל

"מופע מחול מקורי וחכם ונועז, מצחיק ומעיק ולא מתחנף..." (מרית בן ישראל, מאי 2014
יוצרים ומופיעים: שני גרנות, נבו רומנו      
דרמטורגיה: אנה וגנר
עיצוב תאורה: יוהכן הקר, אליזבתה סטומייר  
עיבוד תאורה: אמיר קסטרו
מנהל אמנותי "בת-שבע מארחת": הלל קוגן
תמיכה: הזירה הבין תחומית, תיאטרון פרייבורג 
תודות: גאולה וברכה, שרון צוקרמן ויזר, רני לביא, איריס לנה, מיה חביב, מוניקה ג'ילט, יוסף מאקרט, קרולין מרטין, סטפן זהלר

על הבמה החשופה שני מופיעים, שני אוכלי-כל, גם הם חשופים לחלוטין. על בסיס זה נתפרת תנועתיות ראשונית המשתמשת בהרמוניה הטונאלית של הגוף כחומר גלם לבניית זרם של סצנות ומקטעים לא שגרתיים, מפתיעים ולעתים מצחיקים, כך שנוצר פסיפס הבוחן את התרבותי שבגוף ואת הגופני שבתרבות. 
שעה עם אוכלי-כל יכולה להדמות לשעת ביקור באתר ארכיאולוגי. אתר ארכיאולוגי זה הינו גופני, אנושי, פרפורמטיבי ואף חלל ממשי. בביקורו, הצופה יכול להתפעל מהממצאים הקטנים ביותר כאשר בו זמנית הוא נמצא במרכז עיי חורבות. כאן לבסוף נפתחת לו ההזדמנות להשלים בדמיונו את התמונה ההיסטורית של מה שהיה המקום בו הוא יושב עכשיו.

*המופע בעירום מלאהלל קוגן, מנהל אמנותי "בת-שבע מארחת": "שני גרנות ונבו רומנו הם יוצרים ופרפורמרים בעלי קול צלול ונדיר בנוף המחול והפרפורמנס המקומי. אמנים רגישים, נועזים, חדשניים וחכמים, שמכל רגע, תנועה ודימוי ביצירתם, ניתן לקלף שכבות של פקעת-בצל אינסופית, ולגלות עולם פשוט וראשוני לכאורה, אך עשיר בנרטיבים עכשוויים ובמסתורין. יצירתם, דמוית מחקר אתנוגרפי, מקיימת שיח הדוק עם מוסכמות הבמה, עם הגוף האנושי, עם הגוף המיגדרי, עם פורמליזם קדמוני ופרימיטיבי הרחק מכאן, ועם תרבות מקומית קרובה ועכשווית. הזיווג הבימתי בין גרנות ורומנו עמוס מתחים: עדינות ופראות, כבוד ופולשנות, הומור וכאב, בושה וחשפנות. הם מקסימים, כובשים, פרובוקטיביים ומלאי דמיון פרוע ורוח שטות. אין במה ראויה יותר מבמת אולם ורדה שלנו, כדי להתכבד ולארח אותם. מופע חובה לכל סוגי הטעמים". 

שני גרנות
 ילידת 1978. בוגרת תיכון "תלמה ילין". רקדה במסגרת אנסמבל בת-שבע. ב-2002 סיימה ארבע שנות לימוד בבית הספר P.A.R.T.S בניהולה של אן-תרזה דה קירסמקר. מ-2003 עבדה ויצרה בשיתוף עם כריסטיאן דוארטה (ברזיל) ופיטר פול (בלגיה). מאז חזרתה לארץ ב-2008 יצרה ועבדה עם שרון צוקרמן-ויזר, ארקדי זיידס, מאיה וינברג ויסמין גודר. ביולי 2012 העלתה עם נבו רומנו את "אוכלי-כל" בזירת מחול. הקימה בשיתוף ענבל יעקובי ושרון צוקרמן ויזר את עמותת "סוללות" - בית הארחה לתהליכים יצירתיים בתחום המחול.

נבו רומנו יליד 1982. כנר, רקדן ואמן פרפורמנס. למד באקדמיה למוזיקה על שם בוכמן-מהטה בתל אביב. בוגר בית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים. החל מ-2008 רקד בלהקתם של ליאת דרור וניר בן גל ובין השנים 2009- 2011 היה חלק מצוות המורים של בית הספר אדמה. ב-2011  יצר יחד עם נאוה פרנקל את העבודה "מתרחק והולך". ביולי 2012 העלה עם שני גרנות את "אוכלי-כל" בזירת מחול. בנובמבר 2012 הוזמנו ע"י תיאטרון פרייבורג (גרמניה) להמשיך ולפתח את החומרים עליהם עבדו וליצור את "שעה עם אוכלי-כל" מופע ערב מלא.